Organizacja przedszkola PDF Drukuj

1. Organami przedszkola są:

1. Dyrektor przedszkola
  2. Rada Pedagogiczna
  3. Rada Rodziców

Kompetencje działania poszczególnych organów przedszkola znajdują się w statucie przedszkola >>> Pobierz statut

2. Przedszkole funkcjonuje przez cały rok szkolny, zgodnie z projektem organizacyjnym pracy placówki, zatwierdzonym przez organ prowadzący przedszkole.

3. Przerwy wakacyjne w pracy przedszkola ustalane są na wniosek dyrektora i Rady Rodziców przez organ prowadzący.

4. Przedszkole pracuje w godzinach od 6.30 do 17.00, od poniedziałku do piątku z dziećmi zgrupowanymi w sześciu oddziałach.

5. Organizację pracy przedszkola określa ramowy rozkład dnia ustalony przez dyrektora przedszkola na wniosek rady pedagogicznej.

6. Do realizacji celów statutowych przedszkole posiada:

• 6 sal dydaktycznych,
  • Salę do zabaw ruchowych i korekcyjną,
  • gabinet terapii,
  • szatnię,
  • pomieszczenia administracyjno – gospodarcze,
  • własną kuchnię  z  zapleczem technicznym,
  • plac zabaw.

Więcej informacji w sprawie organizacji pracy przedszkola zawartych jest w Statucie Przedszkola, Regulaminie Organizacyjnym i na stronie internetowej przedszkola www.przedszkole-kobierzyce.pl.

Załączniki:
PlikOpisDodałRozmiar
Pobierz (Regulamin_org.pdf)Regulamin organizacyjnyRegulamin organizacyjnyAdministrator136 Kb
Dostęp do URL (https://przedszkolekobierzyce.pl/files/article/4/Statut.pdf)Statut.pdfStatutAdministrator0.2 Kb

Wytworzył: Administrator
Data informacji: 2012-12-21 11:23:22